In menig casino is black jack nog steeds het meest populaire spel. Maar speel jij het ook niet liever als gratis blackjack. Zeker wanneer je het blackjack spel nog wil leren kennen omdat je de blackjack regels nog niet kent. GamblingCity.net legt je alles haarfijn uit voordat je begint met spelen.

co je KRESLÍŘSKÁ SHOW?

Jsme trojice kreslířů, které možná znáte z humoristických časopisů jako jsou Trnky Brnky.

Na Vaší oslavě, hodech, rautu, svatbě, dětském dni, firemním večírku, propagační akci aj. zajistíme skvělou zábavu pro Vás a Vaše hosty.

Co umíme? Téměř vše co se týče výtvarného směru. Potréty, karikatury, bodypainting, facepainting. A to velice osobitým a originálním stylem, který pobaví a na který budete vzpomínat.

Naše složení:

Ivan Křemeček


specialita: Karikatury, kresba a malba na tělo, vypravěč vtipů a veselých historek. Oblíbená postavička jeho kreslených vtipů: Vincek Šlaušek a slépka.

Pavel Skura
klikni na obrázek:

specialita: Portréty, ornamentální bodypainting, facepainting, Kresba dětských obrázků. Ilustrátor "ostraváckých" publikací

Martin Hron

Specialita: Karikatura na papír i na tělo, Bodypainting velkých výjevů, Černý a erotický humor. Postava kresleného humoru: policisté Karel a Barel.

Kreslířská show

Proč si právě pozvat Karikaturisty na Váš večírek či jinou akci?

Tvorba karikatury či portrétu je pro kreslenou osobu jistým způsobem adrenalinový zážitek. Obrázek většinou zachycuje výrazné rysy osoby mírně přehnaným způsobem a my k němu dodáme humorný nádech. Z našich zkušeností máme vypozorováno že nejprve se odhodlá nejodvážnější a v průběhu akce nakonec podlehnou našim výkresům všichni. V rámci stmelování pracovního kolektivu (tzv. teambuildingu) je to ideální příležitost poznat své kolegy i z jiné stránky. Většinou se ptáme kresleného na záliby, koníčky a jiné věci, které by chtěl aby na obrázku byly zvýrazněny. Kreslíme, na rozdíl od jiných karikaturistů, barevně na formáty A4-A3 na přání i větší plakáty. Jedna portrétovaná osoba zabere maximálně 10 minut. Fotky z našich akcí můžete najít zde na tomto webu. www.martinhron.cz

náš ceník:

1 kreslíř .....5500kč
2 kreslíři......9000kč
3 kreslíři.......13000kč
4 kresíři.......17000kč

kreslíme cca 3 max 4 hodiny. A3 nebo A4 barevné karikatury jedna do 10 minut. K práci
potřebujeme dobře osvětlené místo nejlépe uprostřed dění , stoleček a židle. Cestovné si účtujeme dle vzdálenosti. Pokud jedeme daleko a jsme tam dlouho do večera, požadujeme i ubytování. Co hodina kreslení na víc to 1000kč na kreslíře. Pokud jedeme všichni doplníme na přání i drobný bodypainting. Na akcích nekreslíme podle fotek.

Pozvěte si nás a budete mile překvapeni..

Vaši kreslíři Ivan Křemeček, Pavel Skura a Martin Hron

 

Dále si můžete přizvat na Vaši akci naši spřátelenou "SILÁCKOU SHOW" silácké výkony a výkonostní soutěže sympatických mladíků otestují vaše kvality

jakékoliv dotazy na mejlu: TkadlcikJ@seznam.cz

zde malá ukázka exhibice:

http://www.youtube.com/watch?v=v5xtIwxaCLg

 

Pokud máte o nás zájem ozvěte se:

Kontakt:

Martin Hron

723 420 006

mrtnhrn@seznam.cz

Ivan Křemeček

776 202 439

Pavel Skura

737 253 070